O FIRMIE - Radio Taxi Kłodzko

RADIO TAXI KŁODZKO - RYNO
RADIO TAXI
KŁODZKO - RYNO
Radio Taxi
Przejdź do treści
Profesjonalny przewóz osób RADIO TAXI RYNO
Początki naszych przewozów osobowych sięgają 2007 roku. Od lat świadczymy profesjonalne usługi przewozowedla mieszkańców Kłodzka oraz całego województwa dolnośląskiego. Potrzebujecie Państwo taxi na lotnisko? A może szukacie taxi siedmioosobowego, bo chcecie gdzieś pojechać grupą, jednocześnie nie chcecie się rozdzielać? Na postoju taksówek często bardzo trudno znaleźć pojazdy o większej liczbie miejsc. Taryfa RADIO TAXI RYNO to zapewni!

Gwarantujemy nie tylko odpowiedniej jakości samochód, ale także obsługę na wysokim poziomie. Każdy nasz taksówkarz postara się uczynić co w jego mocy, żebyście Państwo byli usatysfakcjonowani z naszych usług przewozowych. Zajmujemy się krajowymi przewozami osobowymi, przeprowadzkami oraz usługami taxi na terenie Polski.
Dysponujemy dwoma pojazdami, z których każdy posiada 6 miejsc. Zarówno jedna, jak i druga sześcioosobowa taksówka jest przestronna i komfortowo wyposażona.
Każda z nich posiada klimatyzację i nawigację GPS. Dodatkowym atutem naszych taksówek jest duży bagażnik, do którego zmieszczą Państwo każdą ilość bagażów.
Kierowcy RADIO TAXI RYNO zapewniają najwyższy standard podróży i obsługi klientom korzystającym z oferty transportu osobowego.

Podczas przejazdu zapewniamy Państwu sympatyczną atmosferę.
Jesteśmy zawsze wypoczęci i posiadamy nieposzlakowany staż pracy.
Bezwzględnie przestrzegamy wszelkich przepisów ruchu drogowego i nie przekraczamy dozwolonych prędkości.
W czasie wykonywania przewozów osobowych liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort osób transportowanych.
tel. 602 301 630      RADIO TAXI KŁODZKO - RYNO
Stronę wykonała firma
Wróć do spisu treści